Kontakt

+48 739 413 911

troskliwi@gmail.com

Gdzie się znajdujemy

Nasza siedziba znajduje się w Kłodzku, a my jako firma świadczymy nasze usługi zarówno w Kłodzku jak i obrębie 35 km od Kłodzka.Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w tej lokalizacji w krótkim czasie i skutecznie zadbać o ich potrzeby.

Działając w obrębie 35 km od Kłodzka, możemy dotrzeć do różnych miejscowości i cmentarzy w tej okolicy. Bez względu na to, czy potrzebujesz sprzątania grobu, odnowienia liter na nagrobkach czy sprzątania po pogrzebie, jesteśmy gotowi służyć Wam pomocą.

Więc jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy uporządkowaniu grobu bliskiej Ci osoby i masz jakieś pytania to

 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU POPRZEZ FORMULARZ

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Nasze Biuro

Nasz dwuosobowy team zaprasza

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy cenią profesjonalizm, staranność i zrozumienie. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się grób Twojego bliskiego, jesteśmy gotowi dotrzeć tam i zapewnić kompleksowe usługi mycia i  sprzątania pomnika a także odnowieniu liter na pomniku, usunięciu plam z wosku i wielu innych usług pokrewnych.
 
 

" Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci" Wisława Szymborska

Otrzymaj od Nas znicz w prezencie!

Jeżeli korzystasz z naszych usług PIERWSZY raz podczas rozmowy telefonicznej lub na nasz adres mail podaj kod: ZNI 1024 Zapalimy i położymy od nas na grobie piękny znicz w prezencie! PROMOCJA TRWA DO 31.03.2024r

Odbierz prezent powitalny!
Scroll to Top